Автомобили в кредит
 
Цены на топливо

Курсы валют
Курсы валют
 
АВТО КРЕДИТ / Chevrolet Cruze буде презентовано на Столичному Автошоу 2009

Chevrolet Cruze буде презентовано на Столичному Автошоу 2009

Під час «Столичного Автошоу 2009» відбудеться ще одна довгоочікувана українська прем'єра від Chevrolet. Нарешті українські споживачі зможуть оцінити Chevrolet Cruze. Автомобіль, який дуже вдало поєднав у собі спортивний характер, оригінальний дизайн та високоякісні матеріали оздоблення інтер'єру. Новинка стала першою в ряду Chevrolet, що несе на собі відбиток нового глобального напрямку в дизайні бренду. Тобто не може бути ніяких порівнянь з іншими представниками модельного ряду, і в першу чергу з Chevrolet lacetti.

Chevrolet

Цей автомобіль був презентований в 2008 році, в жовтні на Міжнародному Паризькому Автосалоні. І одразу ж після презентації, як і належить члену «сім'ї» Chevrolet, став задавати тон в своєму класі завдяки новій платформі, свіжому дизайну, якості зборки та відповідності найсучаснішим стандартам безпеки. При цьому Chevrolet Cruze створювався для І того, щоб повністю змінити уяву оточуючих про те, яким повинен бути доступний автомобіль.

>При погляді на Cruze стає зрозумілим, що сполучення таких якостей як динамічний дизайн екстер'єру, по-спортивному організований простір салону, висока якість елементів, сучасні економічні і в той самий час потужні силові агрегати - все це може бут по-справжньому доступним. Бажаючим стати володарем автомобіля, який буде притягувати погляди оточуючих, не доведеться переживати муки вибору серед різноманітних пропозицій на ринку. Поєднання динамічного зовнішнього вигляду, який завдяки вигинам даху, куту нахилу вітрового скла та нахиленим заднім стійкам надає Chevrolet Cruze вигляду купе. Все у зовнішньому вигляді Chevrolet Cruze виглядає лаконічно та плавно. Це не просто данина модним віянням та тенденціям. Така форма кузова дозволила досягнути відмінного показника опору повітряному потоку на рівні 0,31.

Дизайн інтер'єру, виконано в форматі здвоєного кок-піту заслуговує на особливу увагу та чимось нагадує організацію салону легенди Corvette. Ефект відокремленості передніх пасажирів завдяки кольоровому поєднанню нижньої частини панелі приладів з вставками передніх сидінь, створює враження цілісності. Зерниста структура поверхонь, м'які на дотик матеріали, приглушений блиск вставок - все це створює атмосферу якості. Для того щоб пасажири та водії не сумували, для Cruze передбачено широкий вибір інформаційно-розважальних систем, серед яких супутникова навігація, розпізнавання голосових команд, аудіо система, можливість підключення карт пам'яті та плеєрів.

 

 

 


 

 

 
Copyright 2006 by Boot Andrey. Kyiv. All rights reserved. http://bcs.kiev.ua