Автомобили в кредит
 
Цены на топливо

Курсы валют
Курсы валют
 
АВТО КРЕДИТ / Chevrolet Lanos в Росії перетвориться в Chance

Chevrolet Lanos в Росії перетвориться в Chance

Chevrolet

Російська компанія «Квінгруп» анонсувала нову назву для автомобілів, раніше представлених під брендом Chevrolet Lanos. Тепер автомобіль називатиметься Chance. Процес виробництва, деталі і комплектуючі автомобіля залишаться колишніми. За умовами угоди між компанією «Квінгруп» і ЗАТ «ЗАЗ» дотримані всі необхідні вимоги, що пред'являються до правил дистрибуції.

У асортиментному ряду Chance буде представлений трьома моделями в різних модифікаціях з об'ємом двигуна 1.3 і 1.5 літрів, в двох класичних варіантах кузова - седан і хетчбек. Найближчим часом запланований face lifting автомобільного ряду. У планах «Квінгруп» до кінця 2009 року продати 20 000 автомобілів, в 2010 - 50 000, в 2011 році - 80 000 одиниць продукції.

Директор компанії «Квінгруп» коментує: «Ми упевнені в комерційному успіху автомобіля, який тепер буде представлений під новою назвою Chance. Досвід всіх компаній, що будь-коли випускали цей автомобіль, показав, що в своєму класі ця машина є ідеальним співвідношенням ціна / якість».

М. М. Євдокименко, Голова Правління ЗАТ «ЗАЗ», коментує: «У поточних умовах ринку я оцінюю дану угоду як позитивну. Як виробник, «ЗАЗ» готовий підтримувати компанію «Квінгруп» в активному просуванні автомобілів Chance. Ми обговорюємо плани з продажу автомобілів не лише на території Росії, але й говоримо про розширення географії продажів, а саме постачання автомобілів Chance на території Казахстану і Молдови».

На європейському ринку автомобіль Lanos вперше був представлений компанією Daewoo. Згодом цей автомобіль поставлявся до Росії і продавався під брендом Chevrolet Lanos. З моменту набрання чинності угоди між «ЗАЗ» і «Квінгруп» завод випускатиме автомобіль під брендом Chance. До кінця 2009 року автомобіль буде представлений в більш ніж 70 автоцентрах по всій Росії.


Chevrolet

На європейському ринку автомобіль Lanos вперше був представлений компанією Daewoo. Згодом цей автомобіль поставлявся до Росії і продавався

Компанія «Квінгруп» заснована в 2002 році і є одним з найбільших гравців російського автомобільного ринку, що працює у сфері оптових продажів автомобілів, автомобільних запчастин і аксесуарів. З 2009 року - ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів виробництва ЗАТ «ЗАЗ» в Росії.

За матеріалами прес-служби ЗА Т «ЗАЗ»

 

 
Copyright 2006 by Boot Andrey. Kyiv. All rights reserved. http://bcs.kiev.ua