Автомобили в кредит
 
Цены на топливо

Курсы валют
Курсы валют
 
АВТО КРЕДИТ / Chevrolet Aveo - Лідер продажу малого класу

ПРЕС-РЕЛІЗ                                                                                                                                                                 05 червня 2009

GM продовжує роботу на українському ринку

Останнім часом все більше публікацій з’являється в пресі, стосовно «Джи Ем Корпорейшн». Наразі, Міністерство фінансів США та Уряд Канади разом з «Дженерал Моторз Корпорейшн» 02.06.2009 дійшли згоди, щодо проведення реструктуризації «Джі Ем Корпорейшн».

Процедура буде спрямована на якнайшвидше оновлення «Джи Ем Корпорейшн», яке дозволить створити більш ефективну та міцну компанію. Можна сказати «Новий Джі Ем», який буде мати всі можливості стати прибутковим, самостійним та конкурентноздатним бізнесом. Досягти цієї мети «Джи Ем» допоможе відмова від деяких неприбуткових напрямків, таких як Cadillac, SAAB та HUMMER. Ці бренди будуть запропоновані зацікавленим компаніям або будуть ліквідовані. Таким чином, реструктуризація стане найкращим способом для «американської легенди», оновитись та пристосуватись до непростих часів, що переживає зараз світова автомобільна промисловість. Реалізація цієї угоди повинна бути розпочата сьогодні, згідно всіх необхідних процедур.

Важливим є те, що всі підрозділи «Джи Ем», які знаходяться поза межами США, а також компанії-партнери, безпосередньо не приймають участі в процесі. «Джи Ем» зробив все, що від нього залежить, щоб повністю унеможливити вплив процесу зміни структури корпорації на Європейські країни. Дистриб’юторська компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» працювала і продовжує працювати з партнерами та постачальниками, які частково належать «Джи Ем», але при цьому є окремими економічними суб’єктами. Слід зауважити, що не дивлячись на те, що північноамериканська материнська компанія останні місяці знаходиться в досить складному становищі, це ніяким чином не відобразилось на виробничих та торгових інструментах безпосередніх торгових партнерів української дистриб’юторської компанії. Іншими словами, офіційна дилерська мережа брендів Opel, Chevrolet та Cadillac на території України, не відчує впливу процесів, що відбуваються з «Джи Ем» в США. Поставки нових автомобілів, що надходять в мережу компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», від південнокорейського підрозділу «GM DAT», а також їх дистрибуція на Україні відбувається згідно плану. Також ніяких змін не передбачається по відношенню до гарантійних зобов’язань, які несе офіційний дистриб’ютор в Україні. Клієнтська підтримка, за яку несе відповідальність компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», теж ніяким чином не змінюється і не буде змінюватись в майбутньому.

В свою чергу, «Джі Ем Європа» 02.06.2009 отримала ухвалу Уряду Германії, щодо проміжного фінансування, на суму 1,5 млрд. євро, на основі партнерства з компанією «Магна Інтернешнл». Рішення про кредитування Opel, німецьким урядом було прийнято з огляду на те, що під процедурою зміни структури знаходяться тільки американські активи «Дженерал Моторс». Тобто Opel та південнокорейський «Джи Ем DAT» не мають ніякого відношення до процедури, в якій приймає участь «Джи Ем», і це ніяким чином не впливає на роботу цих компаній. Це ще один захід, який дозволить повністю ізолювати та максимально захистити споживачів європейських країн, серед яких Україна, на ринках яких присутні автомобілі «Джі Ем», від впливу ситуації, що склалась в США.

Підсумовуючи, можна сказати, що офіційний дистриб’ютор Opel, Chevrolet та Cadillac в Україні компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» на даний момент має всі умови, для забезпечення нормального режиму поставок та дистрибуції автомобілів, роботи з клієнтами, надання сервісних послуг та виконання гарантійних зобов’язань.

Для інформації:

З додатковими питаннями, для отримання фотографій та відеоматеріалів, будь-ласка, звертайтеся в ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» до відділу реклами та зв’язків з громадськістю, тел. (044) 201 15 89, (067) 400 13 03

ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») є авторизованим ексклюзивним імпортером та офіційним дистриб’ютором автомобілів Chevrolet, Opel та Cadillac в Україні. Компанія надає повний спектр послуг, від продажу автомобілів до гарантійного та пост гарантійного сервісного обслуговування. Завдяки широкій дилерській мережі, автомобілі брендів Opel та Chevrolet представлені в усіх регіонах. Виключенням є лише Cadillac, який представлений в чотирьох професійних дилерських центрах в Києві, Львові, Дніпропетровську та Харкові.

 
Copyright 2006 by Boot Andrey. Kyiv. All rights reserved. http://bcs.kiev.ua